ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ProdejKomerčníKOMERČNÍ PROSTOR BÍLÉ DOMY OTROKOVICE 65 m2 + ZAHRADA 75 m2

Moravní, 765 02 Otrokovice

Cena: PRODÁNO

Nezávazná poptávka

Informace o nemovitosti

Funkčnost, estetika, jednoduchost. To vše nabídne nový rezidenční projekt BÍLÉ DOMY v Otrokovicích v místní části Baťov zaměřený na rezidenční bydlení i investiční byty.
 
O projektu 
Nový developerský projekt, vytvořený dle architektonického návrhu ateliéru Talaša Kutěj Architekti, nabídne celkem 54 bytových jednotek a 2 komerční prostory ve dvou šestipodlažních domech. Všechna podlaží propojuje moderní výtah, v suterénech bude 7 garážových stání a sklepní kóje, na oploceném dvoře 64 parkovacích stání. Zcela nový komplex bude stavěn tak, aby splnil standard nízkoenergetického domu, čímž svým obyvatelům zajistí minimální náklady na energie a každodenní tepelný komfort bez ohledu na venkovní teploty.
 
Byty 
Jednotky s dispozicí od 1+kk do 3+kk a výměrou od 26 do 65 m2 budou mít k dispozici terasu, balkon nebo lodžii, které nejsou započítány do podlahových ploch bytů. Vysoký standard vybavení zahrnují mj. kvalitní plastová okna s izolačním trojsklem, vinylové podlahy v několika odstínechkeramickou velkoformátovou dlažbu a obklady, sanitární zařízení značky Laufen, hliníkové sprchové kouty se sklem, CPL vstupní a interiérové dveře, atd. Vytápění a TUV bude zajištěno napojením na teplovod. K dispozici bude dostatek parkovacích stání a sklepních kójí.
 

Lokalita
Svou polohou na důležitých silničních a železničních tazích jsou Otrokovice vstupní branou Zlínského kraje. Městská část Baťov je moderní částí města s multifunkčními sportovními areály, koupalištěm Štěrkoviště, cyklostezkami, Baťovým kanálem a dálničním připojením a díky MHD dobré propojení s centrem. V rychlém dosahu jsou mateřské a základní školy, do centra Zlína se dostanete za pár minut.
 
Zahájení stavebních prací Q1/2022, dokončení a předání Q3/2023

Specifikace

  • ČÍSLO NEMOVITOSTI 20210290
  • OBYTNÁ PLOCHA 65 m2
  • NP / POČET POKOJŮ 1.NP
  • STAV Novostavba
  • VYTÁPĚNÍ centrální
  • PENB B
  • BALKÓN zahrada 75 m2
  • PATRO 1.NP

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby