ProdejByt3+KK REZIDENCE ŠEVCOVSKÁ 69m2+ LODŽIE 7m2

Ševcovská 3350, Zlín

Cena: REZERVACE

Nezávazná poptávka

Informace o nemovitosti

Rezidenční projekt Ševcovská s 33 bytovými jednotkami je umístěn do atraktivní části Zlína ulice Ševcovská, v pěším dosahu centra, všech služeb i parků. Velmi zdařilé sladění dvou budov v rezidenční celek s extenzivní zelenou střechou a využití prvotřídních moderních materiálů, to vše odpovídá nárokům na bydlení současnosti. 

O projektu 
Po citlivé rekonstrukci objektu v Ševcovské ulici vzniknou pohodlné byty splňující vysoké nároky na kvalitní bydlení. Komplex utvoří dva propojené objekty o čtyřech kompaktních podlažích, na které naváže ustoupené páté. Nabízí celkem 33 bytových jednotek, komerční prostory zaměřené na služby pro budoucí obyvatele (kadeřnictví, masáže, beauty salon, čajovna, apod.), k dispozici bude 13 garážových stání, 13 krytých parkovacích míst, dostatek sklepních a skladových prostor, vlastní fitness centrum pro aktivní odpočinek. 
Byty
Developerský projekt obsahuje celkem 33 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk do 3+kk a plošnou výměrou od cca 32 do 83 m2 s detailně promyšlenými dispozicemi a komerční prostory v přízemí o velikosti cca 114m2. Své vysněné bydlení zde tedy najdou jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Všechny byty budou mít terasu, balkon nebo lodžii, které nejsou započítány do podlahových ploch bytů. Byty budou dokončeny ve vyšším standardu zahrnujícím šestikomorová plastová okna s izolačním trojsklem dekor dřevo dub vinylové podlahy (výběr z několika odstínů), kalibrované obklady a dlažby, nadstandardní sanitární keramiku v podobě např. rimless klozetů, designových baterií, hliníkových sprchových koutů se sklem, CPL vstupní a interiérové dveře volitelné z několika barevných variant atd., vše s možností naprosté individualizace standardu bytových i nebytových jednotek. Garážové stání a sklep lze volitelně přikoupit (není podmínkou).

Lokalita
Rezidence se nachází v úzkém centru Zlína na ulici Ševcovská v blízkosti hlavního náměstí, Městského divadla Zlín a nákupního centra Zlaté jablko. Okolí je plné kaváren, bister a restaurací, obchodů a provozoven, v bezprostřední blízkosti projektu fungují mateřské a základní školy. Strategická, dobře přístupná poloha se nachází blízko zastávky MHD na Tř. T. Bati. Za pár minut je možné dojít přes Kvítkovou ulici na hlavní Náměstí Míru, autobusové a vlakové nádraží.

Investor
Developerská společnost ST Development s.r.o. se pohybuje na trhu s nemovitostmi již téměř 20 let. Realizuje výhradně vlastní projekty se zaměřením na výstavbu obytných celků. S již zrealizovanými projekty v podobě např. polyfunkčního domu v centru Starého Města, 4 bytových domů projektu Sluneční terasy a 4 bytových domů projektu Q.City a nyní probíhající rekonstrukcí 250 nájemních bytů v lokalitě Uherského Hradiště je společnost již řadu let zkušeným a důvěryhodným partnerem.

Plánovaný termín dokončení léto/podzim 2022

Platební podmínky: 10% kupní ceny při podpisu budoucí smlouvy kupní. Doplatek 90% kupní ceny po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy.


 

Specifikace

  • ČÍSLO NEMOVITOSTI 20210220
  • OBYTNÁ PLOCHA 69 m2
  • NP / POČET POKOJŮ 2.NP/3+KK
  • STAV novostavba
  • PENB C
  • BALKÓN lodžie 7 m2
  • VÝTAH ano
  • PATRO 2.NP

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby