ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ProdejPozemekATRAKTIVNÍ INVESTIČNÍ POZEMEK PRO DEVELOPERY 6740m2

Ve Žlebech, 763 14 Zlín 12

Informace o nemovitosti

Atraktivní pozemek o velikosti 6740 m2 vhodný k výstavbě rodinných domů domů leží ve velmi klidné lokalitě pod lesem s výhledem na rybník, v části obce Štípa, lokalita Ve Žlebech.

U pozemku o velikosti 6740 m2 jsou přivedeny inženýrské sítě (rozvody NN, kanalizace), obecní asfaltová komunikace zajišťující příjezd do této lokality. Plocha 2400m2 je dle územního plánování určená pro bydlení (plochy smíšené obytné – SO) a je nepravidelného tvaru, svažitá s výhledem do zeleně, orientace JV. Dle územní studie může být maximální výška zástavby 1 NP s podkrovím. Tuto plochu lze rozdělit na 3-4 parcely určené k zastavění s tím, že by bylo možné stavby situovat jak k ulici Ve Žlebech, tak k ulici Pod Lesem.

Předností této nabídky je především lokalita nabízející velmi klidné bydlení s rychlou dostupností centra města Zlína a dosah veškeré občanské vybavenosti.


Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti, kterou si domluvíte telefonicky s makléřem. Cena je uvedena včetně všech poplatků související s převodem včetně advokátní úschovy. 

Specifikace

  • Přístupnost výborná
  • Elektřina ano

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací Video prohlídka Hypoteční kalkulačka

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby