ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ProdejKomerčníKOMERČNÍ NEMOVITOST V CENTRU MĚSTA ZLÍNA

Zarámí 89, 760 01 Zlín-Zlín 1

Cena: REZERVACE

Nezávazná poptávka

Informace o nemovitosti

Nabízíme k prodeji multifunkční dům ve Zlíně, ulice Zarámí čp. 89. Jedná se o žádanou lokalitu s dobrou dostupností do centra města i do okolí. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, obchody, restaurace, lékárny, pošta, banky, atd. Dům je situován na pozemku o výměře 759 m2 s vlastním parkováním, který je oplocen a zabezpečen kamerovým systémem.

Dům je třípodlažní s užitným suterénem a má celkovou užitnou plochu cca 480 m2. V přízemí se nachází dva obchodní prostory o velikosti 63m2 a 61m2 provozovány obchodem se zdravou výživou a prodejnou se spodním prádlem. V 1.patře se nachází jednotka o rozloze 50m2 + balkon a kancelářské prostory o rozloze 70m2 + balkon. Ve 2.patře je jednotka o rozloze 50m2 + balkon, která je pronajata masérce, a prostory o rozloze 70m2 + balkon, které jsou pronajaty kadeřnici a kosmetičce. V suterénu domu je prostor o rozloze 130m2, který slouží velkoobchodu s kávou. Za domem je k dispozici parkovací stání pro 21 vozů, která jsou také pronajata. 

Dům je zateplen z uliční části s novou fasádou, plastová okna, plynové vytápění, vlastní vodovod a kanalizace. Některé jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC. Dům je v dobrém stavu a nevyžaduje žádné další investice.

Nabízí se možnost zvýšit užitnou plochu nemovitosti o dvě nadzemní podlaží cca 210m2 a vytvořit další bytové nebo kancelářské jednotky. Rovněž přístavba do dvorní části nemovitosti zvýší atraktivitu nemovitosti a přidá praktický prostor, který může sloužit jako další kancelářské prostory. 

Nemovitost představuje skvělou investiční příležitost s velmi zajímavým ročním zhodnocením, zároveň má velmi strategickou polohu v těsné blízkosti hlavního zlínského náměstí. 
 

Specifikace

  • Zastavěná plocha 173m2
  • Obytná plocha 480m2
  • Stav VELMI DOBRÝ
  • Plyn ANO
  • Vytápění PLYNOVÝ KOTEL
  • Sklep PROVOZOVNA
  • Přilehlé pozemky PARKOVIŠTĚ
  • Penb G - v přípravě

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací Hypoteční kalkulačka

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby