ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ProdejByt3+KK REZIDENCE ČECHOVA PŘEROV 73m2 + TERASA 18m2

Čechova 387/43, Přerov I-Město, 750 02 Přerov

Cena: 4 649 000,- Kč stav Shell & Core

Nezávazná poptávka

Informace o nemovitosti

Pokud hledáte příležitost vytvořit si bydlení přesně podle svých představ, nabízíme Vám unikátní možnost: Byt 3+kk ve stavu Shell & Core v projektu Rezidence Čechova.
Můžete si svůj byt navrhnout od základu a přizpůsobit ho svým potřebám a vkusu, ve stavu Shell & Core je plný potenciálu a čeká na vaše nápady. 

Na jedné z nejvýznamnějších přerovských ulic, která spojuje autobusové a vlakové nádraží s centrem města, ve výrazné a architektonicky významné budově bývalého krajského státního zastupitelství, vznikne developerský projekt Rezidence Čechova.

 
O projektu
Pětipodlažní historický objekt, který byl dokončen ve 40.letech minulého století, projde nákladnou rekonstrukcí společných prostor i interiérů a nástavbou dvou nových podlaží. Developerská společnost ST development s.r.o. si dala za cíl zachovat původní koncept budovy, který ale bude zároveň vyhovovat současným požadavkům na moderní bydlení. Jedním z novodobých prvků bude moderní výtah, pohodlí obyvatel vylepší nově vybudovaná parkovací stání za domem.
Zahájení výstavby projektu 11/2022, předpokládaný termín dokončení projektu 2.Q 2024.
 
Byty
V budově vznikne 31 bytů 1+kk, 21 bytů 2+kk, 8 bytů 3+kk a 2 komerční jednotky. K většině jednotek bude přiléhat balkon, lodžie či terasa, k dokoupení budou sklepní kóje. Vytápění a ohřev TUV bude zajišťovat napojení na centrální teplovod.
 
Lokalita
Táhlá ulice Čechova propojuje centrum města s autobusovým a vlakovým nádražím, je plná obchodů a zeleně, v pěším dosahu je upravený park či obchodní centrum Galerie Přerov, přímo u domu je zastávka MHD. V blízkosti najdete několik oblíbených restaurací, banky, mateřskou školku, poštu i řadu malých obchodů a služeb.
 
Garance pevné ceny
Žádné inflační doložky ve smlouvě, žádné zdražení, či úpravy ceny v průběhu realizace, jen to, co si klient vybere, a rozhodne připlatit v rámci nadstandardů.
 
Hypoteční klauzule
Naše hypoteční klauzule zajistí klientům dostatek času pro sjednání výhodné úrokové sazby bez rizika ztráty složené kauce.
 
Platební podmínky: 10% kupní ceny při podpisu budoucí smlouvy kupní. Doplatek 90% kupní ceny po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy.

Specifikace

 • Číslo nemovitosti 20220379
 • Obytná plocha 73,8 m2
 • NP / POČET POKOJŮ 5.NP/3+KK
 • Kuchyně Ne
 • Plyn Ne
 • Vytápění Centrální teplovod
 • Přilehlé pozemky Možno přikoupit parkovací stání/garáž
 • Penb G - v přípravě
 • Balkón 18,5 m2
 • Výtah Ano
 • Patro 5.NP

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby