ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ProdejPozemekATRAKTIVNÍ POZEMEK BONĚCKO 576m2 NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU

Ronzovy Paseky, 760 01 Zlín

Informace o nemovitosti

Atraktivní pozemek o velikosti 576 m2 vhodný k výstavbě rodinného domu leží v nově vybudované klidné rezidenční čtvrti Zlína v části obce Příluky u Zlína lokalita Boněcko.
K pozemku o velikosti 576 m2 jsou přivedeny všechny inženýrské sítě (vodovodní řad, plynovod, rozvody NN, kanalizace dešťová a splašková), nová asfaltová komunikace zajišťující příjezd do lokality Boněcko. Plocha dle územního plánování je určená pro individuální bydlení a je tvaru obdélníku, mírně svažitá s malým převýšením s nádherným výhledem. Dle územní studie může být maximální výška zástavby 1 NP s podkrovím nebo 2 NP bez podkroví.

Předností této nabídky je především lokalita nabízející velmi klidné bydlení s rychlou dostupností do centra města Zlína a dosah veškeré občanské vybavenosti.
Nemovitost je bez jakéhokoliv omezení, zřízeno věcné břemeno služebnosti IS. Po projevení zájmu bude zájemci předložena kompletní dokumentace.
Doporučujeme osobní prohlídku nemovitosti, kterou si domluvíte telefonicky s makléřem. Cena je uvedena včetně všech poplatků související s převodem včetně advokátní úschovy.

Specifikace

  • Číslo nemovitosti 20220317
  • Přístupnost výborná
  • Elektřina ano
  • Plyn ano

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací Video prohlídka Hypoteční kalkulačka

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby