ProdejKomerčníODKUP AREÁLU VE VLASTNICTVÍ SPORT KLUB ZLÍN-MLADCOVÁ

Vinohrádek 493, Mladcová

Informace o nemovitosti

EURO REALITY ZLÍN PROFI s.r.o byla exkluzivně pověřena prodejem sportovního areálu na velmi atraktivním místě v kú. Mladcová. Je situován v prostředí zeleně, na okraji obce Mladcová, v těsném sousedství lesa, a v dosahu MHD.

Předmětem nabídky jsou movité a nemovité věci ve vlastnictví SPORT KLUBU ZLˇˇÍN MLADCOVÁ. Na ploše o celkové výměře 20.000 m2 se rozprostírá komplex budov, tenisové haly, tenisové kurty, venkovní sportoviště, venkovní zastřešený bazén, technická budova, venkovní parking. 

Objekt sestává ze správní budovy s recepcí, barem, zastřešenou krytou zahrádkou, šatnami, soukromým whirlpoolem, bytovou jednotkou 3+1 s příslušenstvím, dále sestává z  technických budov pro provoz, tenisových kurtů v počtu čtyřech s umělým povrchem. Tyto jsou kryty nafukovacími halami. Dále je součástí šest antukových kurtů, z toho čtyři jsou s umělým osvětlením. V areálu je umístěn bazén se zastřešením, tenisová zeď pro trénink úderů, dětské hřiště, parkové stání pro tři automobily, parkoviště pro 54 aut. Jsou vybudovány pomocné chodníky, všechny kurty jsou samostatně oploceny, celý areál je také v celkové ploše oplocen.  V areálu jsou provedeny parkové úpravy, vysazeny okrasné i ovocné stromy. Celý areál je připojen na inženýrské sítě, má vlastní středotlakou přípojku plynu, vlastní přípojku elektřiny i vody. Kanalizace je řešena odpadní jímkou na vyvážení.

Velkou předností nabídky je rozšíření podnikatelského záměru o další projekty, areál je plně v provozu s dlouholetou vlastní klientelou, majitel nabízí součinnost při budoucím provozu dle dohody s kupujícím.

Vážnému zájemci po projevení zájmu sdělíme bližší informace a rádi Vás nemovitostí provedeme. 

PENB Energetická třída G je uvedena dočasně vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Specifikace

  • ČÍSLO NEMOVITOSTI 20210256
  • PŘÍSTUPNOST výborná
  • ELEKTŘINA ano
  • PLYN ano
  • PENB G

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací Video prohlídka

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby