Spustit video prohlídku

ProdejDům1/2 DOMEK PO REKONSTRUKCI - PODVESNÁ IX.

Podvesná IX, 760 01 Zlín

Informace o nemovitosti

Nabízíme k prodeji  1/2 domek po velmi zdařilé a finančně nákladné rekonstrukci o velikosti 4+kk na ulici Podvesná IX., Zlín.

Podlahová plocha 102 m2, terasy 46 m2, sklep 18 m2, parkovací stání před domem 20 m2. Celková rekonstrukce proběhla v roce 2009. Veškeré vazby, střecha a podlaha patra jsou nově udělány.  Součástí úplné rekonstrukce je i nová přístavba 10x3m. Obvodová stěna je akusticky odizolována vatou a druhou stěnou. Dům je kompletně zateplen a obložen cihlovým páskem, vytápěn elektrokotlem (v přízemí podlahové topení a topné desky, v patře topné desky), dále krb s odvodem (průduchy do patra).

V domě jsou rozvedeny datové a televizní rozvody. Všechna okna jsou osazeny venkovními zabudovanými roletami, je zde již příprava pro elektrické rolety.

Přízemí: Nachází se zde vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Obývací pokoj s kuchyní (36m2) značky Hanák (v bílém laku, světelná police nad dřezem), vestavěné el. spotřebiče a digestoř vše značky Elektrolux. Obývací pokoj je propojen velkým francouzským posuvným oknem s terasou. Dolní terasa 16 m2 (italská dlažba) s venkovním osvětlením a masivní dřevěné oplocení, které zaručuje úplné soukromí a příjemné posezení. Koupelna (7m2): sprchový kout, toaleta, umyvadlo, vana s osvětlenou nikou a otopným chromovým žebříkem. Všude je položena podlaha se španělskou dlažbou. Součástí přízemí je dále pokoj s nábytkem na míru (podlaha plovoucí). Pokoj (dětský pokoj či pracovna) je taktéž propojen francouzským oknem s terasou.

Do patra vede masivní dubové schodiště zhotovené na míru.

1. patro: Nachází se zde ložnice s vestavěnými skříněmi na míru od firmy Halbos a osvětlenou policí nad postelí. Součástí jedné stěny je luxusní tapeta německého výrobce Marburg. Dále dětský pokoj s vestavěnou skříní. V celém horním patře jsou plovoucí podlahy. Z obou pokojů je možno vejít na horní terasu (30 m2). Součástí je italská dlažba, vývod vody, osvětlení 2x, pozinkované zábradlí opatřené bílým nátěrem.

Všechny interiérové dveře v domě jsou od firmy Sapeli , všechna osvětlení v domě jsou značky Philips, vypínače a zásuvky zn. Legrand.


Dům je z poloviny podsklepen, vchod je z venkovní strany. Součástí je okno, bojler, el. kotel, umyvadlo. Sklep je opatřen odvětrávacím systémem. Před domem se nachází okrasná zahrada s živým plotem. Celý pozemek je oplocen pletivem, vstupní branka a elektrická posuvná brána na dálkové ovládání. (vše v pozinku). Všechny pochůzné plochy osázeny zámkovou dlažbou. Součástí zahrady je oplocený přístřešek s dlažbou a uzamykatelnými dveřmi (pozink).

V případě prohlídky nemovitosti mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. 

PENB G (ve vyhotovovení)

Specifikace

  • ČÍSLO NEMOVITOSTI 20200189

Zaujala vás tato nemovitost?

V případě zájmu o tuto nemovitost nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo případně poradíme.

Mám zájem o více informací Video prohlídka

Hledáme nemovitosti ve Zlíně a okolí

Zdarma oceníme Vaši nemovitost k prodeji

Odměna za tip nemovitosti na prodej nebo pronájem

Nabízíme kompletní profesionální realitní služby