PROFESIONÁLNÍ PRÁCE S KOMPLETNÍM SERVISEM PŘI PRODEJI VAŠÍ NEMOVITOSTI.
Akce

Často kladené dotazy

Za jak dlouho prodáte moji nemovitost?

Doba prodeje Vaší nemovitosti závisí na správném nastavení prodejní ceny. Z našich dlouholetých zkušeností na realitním trhu v převážně Zlínském kraji Vám pomůžeme díky porovnání srovnatelných nemovitostí momentálně nabízených na trhu a obdobných nemovitostí již prodaných naší kanceláří, vhodně nastavit prodejní cenu tak, abychom dosáhli prodeje v co nejkratší možné době za cenu, se kterou budete spokojeni.

Jaká bude vaše odměna?

Realitní kancelář platí ze své provize všechny náklady s prodejem spojené, tzn. inzerci Vaší nemovitosti na realitních serverech, vypracování návrhu smlouvy rezervační, smlouvy o smlouvě budoucí a kupní spolupracujícím advokátem, úschovu kupní ceny u smluvního advokáta realitní kanceláře (vždy pojištěno na výši uschovávané částky) , poplatky za návrhy na vklad do Katastru nemovitostí vč. úhrady kolků, předání bytu/domu (přítomnost makléře, příprava předávacího protokolu). Odměna se pohybuje od 3 do 5% z ceny nemovitosti. Obecně platí, že čím je vyšší cena nemovitosti, tím nižší je procentuální provize RK.

Co to je štítek energetické náročnosti a proč ho musím mít při prodeji domu?

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) je dokument, který obsahuje zákonem stanovené informace o energetické náročnosti budovy. Podle zákona č. 318/2012 Sb., kterým se mění zákon č. 406/2000 Sb. o hospodaření energií, je od 1. ledna 2013 vlastník budovy povinen zajistit zpracování průkazu energetické náročnosti budovy a průkaz předložit potenciálnímu kupujícímu před uzavřením příslušných smluv. V případě, že jste naším klientem, nabízíme kontakt na prověřené firmy, které Vám PENB vytvoří.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Kde budou uloženy peníze při prodeji nemovitosti?

Realitní kancelář Euro Reality Zlín zajišťuje úschovu kupních cen nemovitostí u spolupracujících pojištěných advokátů, členů České advokátní komory.

Kdo je osobní makléř?

Již od počátku spolupráce s naší RK budete jednat jen se svým osobním makléřem, který bude znát detailně vaši situaci a se kterým budete v každodenní komunikaci ohledně prodeje či pronájmu vaší nemovitosti. Šíře našich služeb pokrývá veškeré situace, které při pronájmu nebo koupi nemovitosti mohou nastat. Počínaje odbornými konzultacemi a poradenstvím v oblasti realit, přes zajištění průběhu celého obchodu, až po finanční a daňový servis.

Jak prodám byt s exekucí?

Váš osobní realitní makléř převezme komunikaci s exekutorem a věřiteli, případné vyplacení zástavy provedeme z vlastních zdrojů. Vaši nemovitost můžeme taktéž vykoupit za nejvyšší možnou cenu.